Kariyer Atölyesi Uzaktan Eğitim Merkezi

Uzaktan eğitim en temel anlamıyla, iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekandan bağımsız olarak bireylerin eğitim almalarını sağlamaktır. Artan yoğun iş temposu, erkenden hayata atılma telaşı, geçim sıkıntısı, maddi zorluklar, seyahat engeli gibi nedenlerle eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine yeterince zaman ayıramayan bireyler için alternetif bir eğitim yöntemi olmuştur.

Yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, eğitim kurumlarına ulaşma engeli olanların, mesai saatleri dışında alacakları eğitime uygun kurs bulamayan çalışan kişilerin, kişisel gelişimine zaman, mekan veya ulaşım zorluğundan dolayı vakit ayıramayan bireylerin, yada bunların dışında uzaktan eğitimi bir eğitim yöntemi olarak tercih eden kişilerin istedikleri eğitimi almalarına uzaktan eğitim kursları ile imkan sunmaktayız.

Uzaktan eğitim kurslarında eğitim materyallerine 7/24 erişilebilir ve istenildiği sayıda tekrar edilebilir. Bu yönüyle kursa katılan her bir kursiyer kendi hızında öğrenme imkanı bulmaktadır.

Uzaktan eğitim, dünyanın her yerinde eğitim anlayışı ile bireylerin yaşam boyu eğitim sürecine büyük kolaylıklar ve olanaklar sağlamaktadır. Küreselleşen dünya içerisinde mesleki ve kişisel gelişiminizi sürekli güncel tutmak istiyorsanız uzaktan eğitim olanaklarından faydalanmak kaçınılmaz olmuştur. İşte bu andan itibaren Kariyer Atölyesi Uzaktan Eğitim platformu bilgi ve iletişim teknolojileri anlamında geniş eğitim olanaklarını siz kıymetli bireylere sunmaktadır.

Kariyer Atölyesi Uzaktan Eğitim Merkezi, 2017 yılında uzman eğitimciler ve İşletme Mezunları ile kurulmuş, ”Kaliteli Eğitim ve Etkin Zaman Yönetimi” ilkesi ile yola çıkmıştır. 2 yıldır eğitim dünyasın da ayakta kalmayı başarabilmiş ve yüzlerce kişiye online uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve sertifika hizmeti sunmuştur.

Eğitim sistemine bilgisayar, tablet yada telefon ile kolayca ulaşabilir, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilirsiniz.

Kariyer Atölyesi OLARAK ÖNCELİKLERİMİZ;

  • Eğitim ve Eğitmenlerin Kalitesi 
  • Dürüstlük
  • Güvenlik ve Kalite
  • Müşteri Odaklılık
  • İş Birliği
  • İnovasyon

Misyonumuz;

Kariyer Atölyesi, toplumun gereksinim duyduğu kaliteli ve idealist eğitime sahip bireyleri ülkemize kazandırmak, dünya da ki  gelişmeleri takip ederek nitelikli bireyler yetiştirmeye devam etmektir. 

Eğitimleri uzaktan eğitim sistemi ile, çalışma koşulları, konaklama ve ulaşım gibi sıkıntıları olan bireylerin eğitim alabilmelerine olanak sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz;

Kariyer Atölyesi, değişen eğitim ve sosyal hayata kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, yeni tecrübeler kazanmaya istekli, kendi tecrübelerini paylaşma kültürü olan, alanında lider uzaktan eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda öğrencilerin uzaktan eğitim sistemi ile yaratıcı düşünen, bulunduğu ortama uyum sağlayan, iletişimi yüksek, teknolojiyi etkin kullanabilen, sorgulayan ve problem çözebilen bireyleri topluma kazandırmaktır.

Kariyer Atölyesi, eğitim kadrosu ve yöneticileri başta olmak üzere tüm çalışanları ile, Türkiye’de uzaktan eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.

UZMAN KADROMUZ

blank

Halil İbrahim CAN
Eğitimler Genel Koordinatörü

blank

Nazlı CAN
Kurucu Müdür

blank

Tanju EKİNCİ
Uzman Yönetici

blank

Sıdıka Rabia YILMAZ
Profesyonel Yaşam Koçu

blank

Seme KILIÇ
Uzm. Psikolog Danışman

blank

Özlem BİLDİRİCİ
Danışman

blank

Oğuz SAYGIN
Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı

blank

Musa CEYLAN
Aile Danışmanı

blank

Murat İDİN
Psikolojik Danışman

blank

Muhammed GÖKÇE
Danışman

blank

Hatice ARSLAN
Uzman Çocuk ve Aile Psikologu

blank

Halil ÖZGEN
Aile ve Bireysel Danışman

blank

Gizem AYHAN
Uzm. Psikolog Danışman

blank

Feride BİRİNCİ
Eğitim Danışmanı

blank

Fazilet Eda YILMAZ
Kurum Danışmanı ve Eğitmen

blank

Esra Özdemir KIRICI
Uzm. Psikolog Danışman

blank

Erol ÖZER
Hekim, Aile Danışmanı

blank

Elif PEHLİVAN
Uzm. Psikolog Danışman

blank

Durmuş Ali YILMAZ
Yaşam Koçu

blank

Derya SEYDİOĞLU
Aile Danışmanı ve Cinsel Terapist

blank

Derya OĞUZ
Hukuk Danışmanı

blank

Demet BOZOK
Uzm. Psikolog Danışman

blank

Aysel ERVAN
Stratejik Yönetim

blank

Hüseyin ÖZDEMİR
Eğitim ve Aile Danışmanı

blank

Ayhül Bahar YILMAZ
Uzman Psikolojik Danışman